Екскурсії по Одесі


Вітаємо шановні друзі та гості нашого міста! Щиро дякуємо та висловлюємо свою повагу за Вашу зацікавленість атмосферою та історією Одеси!

  “Екскурсійний будинок Одеси” із задоволенням відкриває перед Вами не тільки двері нашого гостинного міста, а й свої теплі південні обійми. Ми оточимо Вас увагою і турботою на екскурсіях та турах по Одесі.Про наше улюблене місто написано сотні книг, знято тисячі фільмів, розказано безліч легенд та абсолютно правдивих історій. Ми підготували для Вас цікаві, яскраві, а головне – ненудні екскурсії, під час яких Ви зможете чудово відпочити і дізнатися непідроблені історичні факти, почуєте чарівні міфи і посміхнетеся фірмовим одеським анекдотам.Якщо у Вас виникла думка –

З якої екскурсії розпочати знайомство з Одесою?

Ми із задоволенням допоможемо Вам розібратися з цим питанням.


Для тих хто в перше в нашому місті.


Рекомендуємо відпочинок почати зі знайомства, на Оглядовій екскурсії по Одесі. Вам покажуть усі найвідоміші пам’ятки і розкажуть про історію міста та його видатних мешканців.
Це автобусно-пішохідна екскурсія. Ви відвідаєте більше 30-ти місць історичного центру: пам’ятник Дюку, Оперний театр, Потьомкінські сходи, Дерибасівська, Міський сад, Тещин міст, Приморський бульвар …
Також побачите ще один район Одеси – Фонтан: Французький бульвар, Одеську кіностудію, Дендропарк, парк Шевченка, Аркадію.


Хочете відповісти на питання: “Чому Одеса-мама?”, а також зануритись у шалені часи Соньки Золотої Ручки, Мішки Япончика, Котовського, нахабних аферистів і відчайдушних контрабандистів – запрошуємо Вас на екскурсію Кримінальна Одеса або, як ще кажуть, екскурсія по Бандитській Одесі !
Ви відвідаєте частину історичного центру, яку не бачили під час Оглядої екскурсії, та побуваєте на славнозвісній Молдаванці. Зробите фото в одеських двориках, які пам’ятають веселі застілля, сушку білизни тітки Цілі, захоплюючі дух погоні полицмейстеров за злочинцями.


Унікальна можливість відвідати катакомби, на яких стоїть все місто. Прогулятися в особливому мікрокліматі підземель Одеси. Побачити багато цікавих локацій та експозицій: підземне озеро і місця затоплень, карстові печери і колодязі, каменоломні, протиатомний бункер і «дикі» катакомби.
Це найбільша система в Одесі та Одеській області.
У вас залишаться незабутні спогади про те, що Ви відвідали найдовші і найзаплутаніші підземні лабіринти в світі!


Ви маєте в своєму розпорядженні час і бажання дізнатися Одесу ближче?

Для цінувальників шедеврів архітектури будуть цікаві екскурсії:

 • «Одеський оперний театр» у всій розкоші та пишноті. Унікальна можливість прогулятися з екскурсоводом по театру не під час вистави. Неспішно розглянути кожну деталь перлини архітектури Одеси і навіть зазирнути в оркестрову яму;
 • Відвідайте культові споруди всіх релігій світу: синагогу, мечеть, собор, костел, грецьку церкву на екскурсії «Одеса – місто різних релігій» або просто Храми. За 3 години Ви зможете насолодитися різноманітністю стилів внутрішнього оздоблення цих місць і дізнаєтесь традиції, звичаї, історію іудаїзму, мусульманства, православ’я та католицизму.
 • Побачити те, що сховано від очей перехожих, Ви зможете, відвідуючи екскурсію по двориках Одеси. Затишок та душевне тепло зустрінуть Вас усередині кожного дворика. Гід розповість історії та легенди, які перенесуть Вас в атмосферу тієї самої старої Одеси.
 • Ми вже помовчимо про «Єврейську Одесу»! Багато хто чув фразу «Одеса – єврейське місто». Але чому саме так? Чому в Одесі єврейська лікарня і єврейське кладовище є, а єврейського пологового будинку немає? – Тому що в Одесі євреями не народжуються, євреями стають.
 • А якщо серйозно, то екскурсія про Бабеля, Жаботинського, Шолом-Алейхема, єврейських погромах, про розвиток торгівлі та культури, синагоги, талановитих людей, що змінили хід історії і народ, який залишив частинку себе в кожному одеситі.


Ви вже відчуваєте себе одеситом, залишається ще трошечки.

Насолодитися одеським колоритом, підслухати “одеську мову” допоможуть екскурсії:

 • «Палаци Одеси» – Таємниці та інтриги кулуарів одеської знаті. Палац Толстих, Шахський, Абази, Наришкіних-Потоцьких, Гагаріних, Лопухіних, Воронцових. Уклад господарів та їхніх слуг. Секрети, кумедні випадки та особисті драми.
 • «Кіно в Одесі» з відвідуванням кіностудії і місць зйомок улюблених фільмів. Світ кіно такий привабливий і майже чарівний. Наше місто завжди було одним великим і гаряче улюбленим знімальним майданчиком для багатьох режисерів. Кожна вуличка і будинок – це жива декорація, яка не потребує «гриму». Раритетні костюми та апаратура, хитрощі світу кіно Вас зустрінуть на Одеській кіностудії.
 • «Архітектура Одеси». Ренесанс, бароко, готика, еклектика, модерн. Змішання стилів і створення унікальних шедеврів. Ви почуєте музику, застиглу в камені, створену кращими зодчими своєї епохи.
 • «Військова Одеса». Народ, у якого немає минулого, позбавлений майбутнього. Пам’ять воєнних років збереглася в оповіданнях, документах і бойовій техніці. Екскурсоводи проведуть Вас по місцях слави героїв, які подарували нам мирне небо.

Виїзні екскурсії по Одеській області.

Одеса – центр однієї з найбільших областей, де завжди є що подивитися і прекрасно провести час. Природні заповідники, замки і фортеці, цікаві та незвичайні місця чекають Вас.

 • Шабо.. Найбільший центр винного виробництва в Одеській області. Екскурсія і дегустація вин організована на високому європейському рівні.
 • Білгород-Дністровська фортеця – найдавніша пам’ятка історії та архітектури XIII-XV століття. Аккерманська фортеця – найбільша і добре збережена на території України. Вас не залишать байдужими не тільки події давніх часів, а й унікальні експозиції, розміщені в баштах споруди.
 • Вилкове.. Місто на воді. Мешканці пересуваються по каналах на човнах і катерах. Прекрасна природа, унікальні рослини і птиці, яких занесено до Червої книги, пелікани, погойдуються на хвилях Дунаю, культура старовірів-Липован, смачне вино, рибка-дунайка, прогулянка на кораблику по водних просторах до 0 кілометру. Все це і не тільки чекає Вас на екскурсії до Вилково з Одеси.


Винні екскурсії для цінувальників напоїв богів.

Хочете побувати на дегустації справжніх натуральних вин та коньяків – запрошуємо на екскурсію до Центру культури та вина Шабо. Ви побачите чудову, сучасну територію заводу, основні вузли виробництва, музей, кінотеатр, винні підвали з віковими бочками та багато іншого. Дегустація оригінального вина в кришталевому залі.

Шустов. Одеський коньячний завод. На екскурсії Ви відвідаєте музей коньячної справи з оригінальними експонатами. Дегустація лінійки коньяків одеського заводу від 3 до 40 років витримки.

Таїровські вина. Екскурсія до інституту Таїрова. Завдяки ретельно відібраним і виведеним селекційним шляхом сортів винограду, ми отримаємо можливість продегустувати вина з найрізноманітнішими букетами. Цікаві секрети виробництва вин і відвідування винних льохів.

Не соромтеся задавати гіду провокаційні питання і попросити пред’явити документ, що підтверджує його кваліфікацію. Наші екскурсоводи є щасливими володарями академічних знань і природного тонкого одеського гумору, які будуть Вас оточувати скрізь, під час участі в одній з наших екскурсій.


Все це і ще багато різних незвичайних екскурсій у нас приготовано для Вас!

Ми пропонуємо, як групові екскурсії за розкладом, так й індивідуальні в будь-який зручний для Вас час.


Ціни на екскурсії по Одесі та оформлення замовлення.

 • Ви можете замовити у нас екскурсію в Одесі “день у день” та попередньо.
 • Можна це зробити за e-mail, забронювати через сайт або просто по телефону.
 • Ми запишемо Вас до списку групи, а розрахуватися Ви зможете прямо на місці без передоплати.

Ми гарантуємо високу якість екскурсійного обслуговування, підтвердженням цього є зростання наших постійних клієнтів. Ціни на наші екскурсії Ви можете дізнатися на сторінці з описом екскурсій або зв’язавшись з нами.

Приїжджайте і переконайтеся самі: у нас таки є на що подивитися! Якісний інтелектуальний відпочинок в Одесігарантуємо!

Чому варто замовити екскурсію у Нас? ?

Екскурсії в Одесі організовують багато екскурсійних бюро та агентств. Тому варто підкреслити наші переваги перед іншими компаніями:

 • Екскурсії в Одесі – наша спеціалізація. Для Вашого відпочинку Ми займаємося створенням кращих екскурсійних маршрутів і забезпеченням максимального комфорту під час їх проведення.
 • Ми ретельно відбираємо і перевіряємо всіх гідів (екскурсоводів), які у нас працюють. У нас немає “випадкових” або “тих, хто зараз не зайнятий”. Наші гіди володіють грамотною мовою, глибокими знаннями історії міста, почуттям гумору, є корінними одеситами, є носіями вродженного нештучного колориту, володіють безцінним досвідом проведення екскурсій і мають відповідну вищу освіту.
 • Якщо Ви замовите індивідуальну екскурсію, то, в разі необхідності, ми підберемо для Вас гіда згідно з Вашими вимогами, а саме: вік, стать, манера говорити і подавати інформацію.
 • Наше кредо – персональний підхід до кожного клієнта! Не має значення, Ви хочете взяти участь в груповій або замовити індивідуальну екскурсію по Одесі. Ми допоможемо вибрати тематику та скласти програму знайомства з містом, яка максимально відповідає саме Вашим побажанням та вимогам.
 • Тривалість екскурсій 2,5-3 години. Ми розрахували і створили такі програми, в яких повністю розкривається обрана вами тема.
 • Для вже сформованих груп у нас є вигідні пропозиції на екскурсії та тури в Одесу. Відповідно до Ваших вимог ми складемо програму з приємною для Вас ціною.
 • Також за вашим бажанням ми надаємо послуги з трансферу, поселенню та харчуванню. Ми зможемо скласти програму Вашого відпочинку, який буде розрахований на будь-який бюджет від люкса до демократичного.

 

Екскурсії по Одесі розкуповують, як гарячі пиріжки. Але будемо відверті, смачніше їх їсти з квітня по листопад. З повагою, “Екскурсійний будинок Одеси”.

© 2012.Все права защищены