Тури до Одеси


Наша компанія пропонує вашій увазі різноманітні за тривалістю і змістом екскурсійні туристичні поїздки в легендарне місто, по праву заслужив звання “перлини біля моря”. Завжди цікаві для гостей Одеси сьогоднішні реалії нашого курортного міста. Навіть кілька днів в нашому місті дозволять вам отримати масу яскравих і незабутніх вражень, зануритися в його самобутню і чарівну атмосферу.


Екскурсійні тури в Одесу для організованих груп.

Компанія творчо підходить до організації турів, пропонуючи своїм клієнтам взяти активну участь у формуванні програми таким чином, щоб вона максимально відповідала їх бюджету і найбільш повно відображала сферу інтересів.


Тур вихідного дня

Тури вихідного дня в Одесу в 2021 році тривалістю від одного до кількох днів для дорослих і дітей, дозволять вам краще пізнати і полюбити наш, древній і вічно молоде місто, проникнути в його таємниці і легенди, зануритися у зачаровують глибини історії, доторкнутися до всесвітньо відомим пам’яток.


Одноденний тур до Одеси

Візит на один день стане початком вашого знайомства з нашим чудовим містом. Оглядова екскурсія дозволить проникнути в світ затишних одеських двориків і спуститися по знаменитої Потьомкінських сходах, відвідати овіяну легендами Молдаванку і прогулятися по Дерибасівській, помилуватися неповторним Оперним театром і загадати бажання на мосту Наречених.Тур в Одесу на 2 дні

Ви отримаєте приголомшливу можливість відчути всю чарівність Перлини біля моря, відвідавши не тільки історичні пам’ятники, а й місця, що знайшли своє втілення в численних літературних творах і творах кінематографа.Багатоденні тури

Вирушаючи на своєрідні канікули, тривалістю від 2 до 4 днів, нашим клієнтам не доведеться хвилюватися про те, де вони будуть жити і харчуватися. Всі організаційні питання ми беремо на себе, заздалегідь забронювавши поселення в готелях.


Тур в Одесу на 3 дні

Плануючи візит на 3 дні, ви можете бути впевнені, що встигнете відвідати найцікавіші місця і побувати на екскурсіях, які допоможуть ближче познайомитися з нашим чудовим містом.


Тур в Одесу на 4 дні

Піші, автобусні, автобусно-пішохідні екскурсії підійдуть тим, хто планує поїздку тривалістю до 4 днів. Вас очікують відвідини парку Шевченка, Канатній дороги, Одеській кіностудії, Дендропарку та ботанічного саду.


Відпочинок на тиждень

Заглянути в знамениту Аркадію, де розташовані затишні пляжі і нічні клуби, походити по вуличках, де колись прогулювалися відомі і знамениті історичні особи, особистості, пов’язані зі світом мистецтва і політики, можна відправившись до Чорного моря на тиждень. За 7 днів, ви також зможете побувати і в музеї під відкритим небом, і в Спасо-Преображенському кафедральному соборі, і, звичайно ж, на Площі імені Остапа Бендера.

Крім того, наші клієнти можуть:

  • здійснювати автомобільні екскурсії, використовуючи особистий автотранспорт;
  • самостійно вирішити питання, пов’язані з проживанням та харчуванням;
  • змінити екскурсійну програму, якщо ті чи інші об’єкти не викликають інтересу у вашої групи.

Тури для дітей та школярів

Це безсумнівно, буде цікаво дітям і школярам, ​​для яких передбачені екскурсійні спеціальні програми. Яку б програму ви не обрали, вас обов’язково буде супроводжувати гід, який поділиться з вами скарбами цікавої інформації.


Дитячі програми розроблені для кожної вікової категорії, вони познайомлять дітей з містом і будуть не стомлюючі. Оглядова екскурсія, поїздка в катакомби, дельфінарій або тематичний музей приведуть хлопців в захват.
Під час поїздки в комфортному автобусі діти зможуть побувати в найчарівніших місцях міста з яскравою біографією, пронизаному свіжим морським повітрям. Алея Слави і Потьомкінські сходи, Тещин міст і Воронцовський палац назавжди залишаться в пам’яті маленьких збирачів вражень.


Поїздка на море

Не будемо забувати і про те, що цей унікальний місто – не тільки один з промислових і культурних центрів нашої країни, але приголомшливий чорноморський курорт, відвідування якого може стати частиною вашого відпочинку на морському узбережжі. Такі програми є особливо актуальними в теплу пору року. Підібрати тур на море, з урахуванням інтересів і дорослих, і дітей, вам допоможуть співробітники нашої компанії.

 

Отже, ви мрієте відвідати наше місто, проте вас бентежить ціна? Наша компанія обов’язково врахує не тільки ваші уподобання і інтереси, але також ваші фінансові можливості.