Неспішність дарує нам можливість спокійно і осмислено встановити зв’язок з людьми, культурою, роботою, природою, з нашими власними тілами і умами.
Карло Оноре

Індивідуальна екскурсія по Одесі передбачає інтелектуальний відпочинок в спокійній обстановці без суєти, з почуттям, з толком і розстановкою. Ми розуміємо, що багато хто приїжджає в Одесу відпочити фізично і морально, насолодитися історією міста, його красою, самобутністю, архітектурою, морем і пляжем, просочитися Одеським колоритом, а де це можна краще зробити, як не на екскурсіях в супроводі ліцензованого гіда, екскурсовода.
Відпочинок в Одесі може бути цілющим і надихаючим на подальші звершення, якщо правильно підібрати тему екскурсії і гіда.

 екскурсії по Одесі

Ми організуємо і проведемо індивідуальну екскурсію на будь-яку цікаву для вас тематику, в будь-який зручний для Вас час, а для цього нам необхідно трохи інформації від вас:

 •   тема обраної вами екскурсії.
 •   кількість осіб.
 •   клас транспортного засобу (якщо для вас це важливо).
 •   дата і час коли ви хочете почати.
 •   місце, від куди вас забрати.
 •   обговорити тривалість екскурсії, хоча рекомендовано 3 години.

Так само ви можете надати наступну інформацію, яка допоможе нам підібрати для вас ідеального супроводжуючого гіда:

 • що об’єднує вашу групу? (Робота, сім’я, навчання, хобі).
 • вік екскурсантів.
 • чи цікавлять вас серйозна інформаційна навантаження з датами, специфічними назвами і т.д. або ви хочете легке і невимушене спілкування в неформальній обстановки.

Ви можете вибрати екскурсію з тих, що представлені в наших каталогах: “Екскурсії по Одесі”“незвичайні екскурсії”“виїзні екскурсії” і т.д. . Або описати, які теми Вас цікавлять і ми складемо екскурсійну програму, враховуючи всі Ваші побажання.

фотка з екскурсії
Наприклад:
– Можна поєднати Оглядову екскурсію по Одесі з Кримінальної Одесою  або Одеськими двориками;

Екскурсія «Оглядова по Одесі» поєднана з екскурсією «Архітектурна Одеса». Це найкраща можливість познайомитися з історією міста і його архітектурними особливостями. Тривалість 4 години.
– Екскурсія “Місто різних релігій”  з відвідуванням всіх культових споруд міста. поєднана з екскурсією “Єврейська Одеса “. Всім відомо, що Одеса багато національний місто, але тим не менш величезний внесок в його Образ вклала саме іудейська громада. Тривалість 4 години.
-Екскурсія «кримінальна Одеса» поєднана з екскурсією «Одеські дворики». Легка, комічно-драматична екскурсія. Ви побачите іншу Одесу. Час пролетить не помітно. Тривалість 4 години.

Варіантів і комбінацій немає меж, все залежить тільки від Вашої фантазії і переваг.
– Екскурсія може бути проведена на Вашому транспорті або на нашому (залежить від Вашого вибору).
– Також Ви можете замовити екскурсію, якої немає в переліку .
– Ви хочете подивитися кладовища Одеси або заглибитися в будь-яку вузькоспрямовану тематику (Історія німецької громади в Одесі, Французька або Італійська Одеса, Екскурсія однієї вулиці).
Як говоритися, немає нічого неможливого.

Детально опишіть, що б Ви хотіли побачити і почути, де і о котрій годині має розпочатися екскурсія і де закінчитися, яка тривалість Вам зручна. А ми все це будемо виконувати!

 


Море емоцій і яскравих вражень гарантуємо !!!

Зробите запит?

  Для Вашої зручності перегляньте весь перелік наших можливостей і не забувайте, що будь-які екскурсії можна комбінувати спеціально під Ваші інтереси.

  Оглядова екскурсія по Одесі
  Оглядова екскурсія по Одесі

  Автомобільно-пішохідна екскурсія. Тривалість 3 години. Початок о 11.00, 15.00 і 18.00 щодня. Місце збору групи: Пам’ятник Катерині II і засновникам Одеси. Складається з двох частин: пішохідної та автобусної (комфортабельний автобус…

  Экскурсія Кримінальна Одеса
  Экскурсія Кримінальна Одеса

  Автомобильно-пешеходная экскурсия. Тривалість 2,5 години. Початок о 11:00, 14:00 і 17:00. Місце збору групи: Пам’ятник Катерині II і засновникам Одеси. Ходити багато не доведеться, до всіх об’єктів подезжаем на комфортабельному…

  Екскурсія в катакомби Одеси
  Екскурсія в катакомби Одеси

  Пішохідна екскурсія. Тривалість екскурсії: 2,5 години під землею Початок – кожен день о 10.00, 14.00, 17.00. Місце збору групи: вул. Разумовська 33 Складається з дослідження унікального одеського підземного світу при…

  7 Comments
  1. Огромное спасибо команде профессионалов за доставленное удовольствие. Группа детей-подростков влюбились в Одессу благодаря вашей работе. Масса впечатлений , положительных эмоций. Хорошо продуманная информация для подросткового возраста, правильно поданная экскурсоводом Екатериной, с одесскими шутками и анекдотами запомнится детям. Продумано всё : проживание, питание, перемещение, культурное и активное развлечения. Были учтены все наши пожелания. Рекомендуем!!!

  2. Ну… , что могу сказать, МОЛОДЦЫ !!! Меня конечно несильно удивило, но мои родственнички обомлели первые пару минут ….. А Вы Тамара не обижайтесь…. Я же лучше знаю, что моих гостей зацепит…. Получилось просто чудесно, еще 2 часа эфира за столом, только об экскурсии и было …… Буду звонить.

   1. Вот ты не можешь по простому .
    Тома было классно!
    Наложили все, Саня тоже, только после того как музыка началась мы перестали глазами палки, камни искать, а кто и выход.

  3. Пишу заранее так, как помню обещал написать.
   Третий день полет нормальный, еще два и я не буду менять, своей точки зрения.
   Пока – круто!

  4. Тамара, спасибо за внимательное отношение к организации отдыха для наших партнёров и заботу, которую Вы проявили во время выполнения заказа. Всё было на высшем уровне. Спасибо за идеи в организации и планировании поездки. Обязательно будем обращаться ещё!

  Leave a reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *